Srdečne Vás vítame na stránkach slovenských krmív Bodreek.

Možno sa začína práve písať nová história a Vy môžete byť pri tom. Bodreek sú krmivá zrodené pod Tatrami s bohatými holistickými receptúrami, s vysokým obsahom lokálneho mäsa, ovocia, zeleniny a rastlinných extraktov. A to tu doteraz ešte nebolo!

Sme majiteľmi a tak trochu aj chovateľmi plemena československý vlčiak. Výživou psov sa zaoberáme viac ako desať rokov. V tej dobe nás totiž šokovala rôznorodosť „právd“ a nedostatok odborných, verejne dostupných zdrojov na tému výživy psov. Ponuka krmív sa v priebehu pár rokov znásobila a výrobcovia v snahe odlíšiť sa, si protirečili, mohli tvrdiť v podstate čokoľvek a bežný psíčkar si ich tvrdenia ani nemal ako overiť. Ako sme neskôr zistili, s podobným nedostatkom informácií sa trápili takmer všetci psíčkari. Nemali však dostatok zvedavosti, času, či odhodlania na to, aby bádali ďalej. Navštívili sme viacero výrobcov krmív, privoňali sme výrobným technológiám a rozprávali sa s ich výživármi. Cez Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre a Univerzitu veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sme sa dostali k odbornej literatúre. S informáciami sme nikdy neváhali podeliť sa aj s ostatnými zúfalými psíčkarmi a chovateľmi a vytvorili sme internetovú granulársku komunitu, ktorá pomáha ľuďom rozhodovať sa pri výbere krmív podľa individuálnych potrieb psa, ale aj finančných možností. Inak povedané, naučiť sa čítať zloženie tak, aby si vedeli vybrať čo najlepšiu hodnotu za svoje peniaze a nenechali sa klamať marketingovými novotvarmi.

Porozhliadnite sa po našich stránkach a cíťte sa tu ako doma. Zistite, že naše krmivá v ničom nezaostávajú za svojou konkurenciou. Práve naopak, ponúkajú množstvo inovatívnych prvkov, vlastné štúdie postavené na skúsenostiach domácich chovateľov so svetovými menami a na ich základe postavenom novom nutričnom systéme. Slovensko patrí k svetovej kynologickej špičke s niekoľko sto ročnou tradíciou a dokazuje to nielen športovými a výstavnými úspechmi, ale aj odchovom a výcvikom jedných z najkvalitnejších služobných psov na svete. Je čas, aby Slovensko začalo budovať aj tradíciu kvalitnej krmivárskej výroby. To je Bodreek.